INFORMACE

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY:

Těšíme se na vás již tento víkend v Praze na Setkání všech JASáků.

Kdo jste ubytováni v hostelu na Praze 2 (Francouzská 1/585), tak ubytování je možné od 15.00 hodin, ubytovaní v hotelu na Praze 3 (Koněvova 158) od 14.00 hodin. Můžete tak nejdříve zamířit na ubytování a teprve potom do sboru na registraci, která bude otevřena od 14.30 hodin.

Parkování v okolí sboru je možné bezplatně od pátku 17.00 hodin do neděle 17.00 hodin. Pokud přijedete dříve, musíte si rozdíl doplatit v automatu nebo přes mobilní aplikaci. Tato pravidla platí na Praze 3 v okolí sboru, prosím pozorně sledujte značku vždy na začátku ulice, protože na jiných místech je parkování upraveno jinak.

Cestování po Praze MHD je zdarma pro všechny starší 65 let (i občany Slovenska), je však nutné se prokázat platným dokladem totožnosti s fotografií.

Během setkání budou vyhrazené dvě místnosti pro možnost převléknutí se (pro muže v suterénu sborového domu a pro ženy v horní kanceláři sboru), počítejte však prosím s větším množství schodů, pokud tyto místnosti budete chtít využít.

U mnoha účastníků jsme bohužel stále neobdrželi platbu za přihlášku a objednané stravování, pokud jste dosud platbu neuhradili, prosíme vás raději o zaplacení na místě (v korunách nebo eurech) a již ji neposílejte na český ani na slovenský účet. Budeme na místě schopni dohledat veškerá platby (pokud u nich například chyběl VS), ale pro urychlení nám pomůže, pokud si pro jistotu vezmete potvrzení o vaší platbě s sebou.

za přípravný tým Jan Jackanič

_______________________________________

Setkání se uskuteční 20. - 22. 5. 2022 v modlitebně BJB Praha 3 (Vinohradská 68, Praha 3).

Prosíme, rezervujte si uvedený víkend na setkání a přijeďte. Věříme totiž, že nás Pán Bůh chce i prostřednictvím tohoto setkání osobně povzbudit a požehnat. Ať jsme toho součástí!

Důležité doplňující informace:

Přihlaste se, jakmile to bude možné. Dirigenti potřebují znát co nejdříve počet zpěváků, se kterými mohou při nácvicích a vystoupeních počítat. Velmi vás všechny prosíme, abyste na setkání byli účastni hned od začátku (program začíná v pátek v 18 hodin), až do konce (v neděli v cca 12 hodin). Pozdním příchodem a předčasným odchodem přijdete o neopakovatelný čas.

Připravujeme publikaci o vzniku, životě a službě JASu s názvem "Fenomén JAS". Na setkání v Praze už bude kniha k dispozici.  Cena knihy je 250 Kč / 10 euro a je možné si ji objednat v rámci registrace.

Přípravný tým: Jirka Boháček, Branislav Kráľ, Libor Mathauser, Robert Pokorný, Jan Titěra, Dušan Uhrin

Podrobnosti o přípravách setkání najdete na www.baptist.sk/jas50